Bez granic!

50 inspirujących rozważań Nicka Vujcica

Wydanie
Aetos Media, .
Liczba stron
33
Typ publikacji
Płyta CD
Nośnik główny
CD-MP3
Ilość nośników
1
Oprawa
Kartonowa Foliowana
ISBN
9788361097495
Waga
0,14 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Audiobook "Bez granic! 50 inspirujących rozważań Nicka Vujcica" to zbiór pięćdziesięciu rozważań, w których Nick Vujicic dzieli się swoimi najcenniejszymi odkryciami i wskazówkami. Podpowiada, jak z odwagą i determinacją pokonywać życiowe przeszkody. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z trudnościami w sferze wiary, relacji międzyludzkich lub pracy, czy może nie radzisz sobie z gniewem, masz problemy ze zdrowiem, doskwiera ci niskie poczucie własnej wartości lub brakuje ci odwagi, by realizować marzenia, przedstawione w tej książce rady oparte na zasadach biblijnych w połączeniu z pozytywną postawą Nicka pomogą ci zmienić swoje życie i przezwyciężyć ograniczenia – ponieważ Bóg kocha cię bez granic!

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Potrafiła wyciągnąć z dołka polecam :)

Przeczytaj całą opinię
2016-12-26
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354

"Bez granic" to szczególna książka. To jedna z tych książek typu "jak sobie radzić w życiu mając wiele problemów". Czytając ją, zdałam sobie sprawę, że mi to się powinno często mówić: Nie rób problemu tam gdzie go nie ma. I pewnie nie jestem sama w takiej sytuacji. Bardzo zaciekawił mnie tytuł i okładka. Jak bez granic skoro ten człowiek nie ma kończyn, gdzieś granice są.. On udowadnia że nie ma, on ich nie ma, ja ich nie mam. "Odnalazłem szczęście, gdy zdałem sobie sprawę, że pomimo wszelkich ułomności jestem doskonałym Nickiem Vujicicem." - więc i ja jestem doskonałą wersją samej siebie.

Przeczytaj całą opinię
2016-07-25
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354

Ściagam moją mamę, gdyż to u niej zauważyłam tą książkę. Tak na marginesie, podziwiam ją za to, że tak skacze po tematyce, gatunku co i mi się przyda; muszę przecież kiedyś odpocząć od literatury wojennej. Autor tej książki jest człowiekiem, który tak jak w tytule zaznaczył nie ma granic, nawet brak nóg i rąk nie powstrzymuje go od czynnego, mądrego i aktywnego życia. Nie zawsze mamy wpływ na to co się dzieje, ale mamy wpływ na to jak na to co Nam los ześle zareagujemy. Piękno tkwi w oku patrzącego, super wiadomośći! W takim razie mam piękne oczy i od jutra nie będę potrzebowałą już okularów... :-)Najważniejsza nauka jaką ja wyniosłam z tej ksiązki to próba zarządzania swoimi emocjami. Oj tak. Jestem zbyt impulsywna i coż chyba powinnam coś z tym zrobić. Książka dająca dużo pozytywnej energii, wiele w niej odwołań do Naszej wiary w Boga i w Jego "terminarz". Każda kolejna próba w życiu umacnia i uczy Nas czegoś nowego, więc nie bójmy się wyzwań, podejmujmy ryzyko i nie spieszmy się zbytnio. Bo jak najlepiej zjeść słonia? Po jednym kęsie naraz. Nie stresujmy się, bo stres otwiera stare rany i to osłabia Nas. Warto wierzyć w cuda, czasami i one się zdarzają. Autor książki pomimo braku nóg, w szafie trzyma parę butów na wypadek, gdyby Bóg przywrócił nogi :-) A to cztery cytaty spośród kilkunastu wartych zapamiętania: 1. "Wyraźne określenie celu, nadzieja, silna wiara, samoakceptacja, pozytywna postawa, odwaga, upór i właściwe podejście do zmian - to wszytsko pozwala nam zajść bardzo daleko, ale ostatecznie nikt nie osiągnie swego celu w pojedynkę" 2. "Twoje codzienne decyzje przekładają się na jakość całego życia, więc nie podejmuj ich lekkomyślnie" 3. "jeśli życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę" 4. "Szcęście to stan dostępny każdego dnia, w każde chwili, a kluczem do niego jest życie w równowadze duchowej, umysłowej, emocjonalnej i fizycznej". Przeczytajcie, zapamiętajcie, wprowadźcie w życie, bo NIE MA GRANIC!

Przeczytaj całą opinię
2016-06-20
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354

daje taką ocenę ponieważ jest to wybór tego co ukazało się już w bez rąk bez nóg bez ograniczeń i niezwyciężony, o czym dowiaduje się ze wstępu znam już ich treść mniej więcej bo oprócz tego że pierwszą czytałam drugą przeglądałam, to oglądam lub czytam czasem wywiady, także wiem że Nick może mieć znacznie więcej do powiedzenia, mimo że zdaję sobie sprawę, iż w dużej mierze będzie o tym samym mówił zawsze Dobra pozycja dla tych, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z Osobą autora, żeby się przekonać kto to i po co. potem móc zdecydować czy chce się w to brnąć dalej, dla osób poszukujących, do których sama się zaliczam, wartościowa treść przeczytałam jednak w ramach przypomnienia niektórych kwestii, poręczniejszy format.

Przeczytaj całą opinię
2016-05-06
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354

Książka podnosząca na duchu. Zbiór krótkich, przemyślanych rozważań dotykających różnych problemów egzystencjalnych. O tyle ciekawych, że napisanych przez osobę od dziecka niepełnosprawną, która sporo w życiu przeszła: załamanie, depresja, bunt, depresji, poszukiwanie. Jasno wyrażone myśli, wyrazisty styl, dużo odwołań do konkretnych życiowych doświadczeń. Dopóki żyjesz wszystko jest możliwe o ile nie stracisz nadziei. cała recenzja: www.speedy.cal24.pl/recenzje/53-wszystko-jest-mozliwe-dla-tych-ktorzy-nie-traca-nadziei

Przeczytaj całą opinię
2015-09-08
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354

Kolejna wspaniała książka wspaniałego człowieka Nick'a Vujicic'a. Kolejna książka, która dodaje sił człowiekowi w chwilach słabości. Nie będę dopisywała nic więcej bo nie ma potrzeby ten człowiek tym co mówi i co robi w swoim życiu reprezentuje samego siebie o nim nic więcej mówić nie trzeba. Gorąco zachęcam do przeczytania tej książki wszystkich tych, którzy jeszcze nie znają historii tego człowieka jak również wszystkim tym, którzy zetknęli się z jego książkami już wcześniej.

Przeczytaj całą opinię
2015-08-06
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257354