Bój o Euro 2016

Wydanie
Zysk i S-ka, Poznań, .
Liczba stron
160
Wymiary
28,5 × 37,5 cm
Oprawa
Twarda z obwolutą
ISBN
9788377858226
Waga
1,96 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Album ilustrujący kilkanaście miesięcy reprezentacji wielkich nadziei! Ileż lat czekaliśmy na jej narodziny! Za nami dramatyczna droga do finałów EURO 2016, w której toczyliśmy niezwykłe boje! Po raz pierwszy w historii pokonaliśmy mistrzów świata, Niemców! Nawałka stworzył zespół, któremu nie straszny był żaden rywal – nieustraszony Milik, heroiczny Glik, arcywaleczny Krychowiak, kosmiczny Lewandowski, zaskakujący Mączyński, niezmordowany Wawrzyniak, odkurzony Mila... Zespół bohaterów! Ileż emocji w scenach uwiecznionych w fotografiach Łukasza Grochali i tekstach Romana Kołtonia. „Powiem nieskromnie: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa”. Adam Nawałka

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Miałem przeczytać przed Euro, wyszło między kwietniem, a sierpniem ;) daje maxa za genialne zdjęcia i okładkę reszta pozostaje w głowie czytelnika ;)

Przeczytaj całą opinię
2016-08-04
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888

Polski bój o Euro 2016

Znamy już grypy Euro 2016, ale zanim je wylosowano, trwały eliminacje. Eliminacje, które reprezentacja Polski przeszła w wielkim stylu, czego mało kto by się spodziewał. Nasza kadra awansowała z drugiego miejsca, stając się najbardziej bramkostrzelną reprezentacją eliminacji! Również stosunek bramek plasuje nas na drugim miejscu. Drogę do Mistrzostw Europy we Francji obrazuje książka "Bój o Euro 2016" Romana Kołtonia. Książka została wydana przez wydawnictwo Zysk i S-ka.Gdy zamawiam książki, tak jak mało kto patrzę na jej rozmiar. Po otrzymaniu paczki bardzo się zdziwiłem, ponieważ książka ma rozmiary aż 28.5 x 37.5 cm i waży ponad 2.5 kg. W związku z tym nie zawsze wygodnie się ją czyta, a o wzięciu do pociągu na podróż chyba nie ma mowy.Jest to "album, w którym znajdziecie wszystkich, którzy przyczynili się do awansu, w drużynie i wokół niej". Przeczytacie o historiach wielu piłkarzy, selekcjonerów, wielu ciekawostkach. Przeczytacie wywiady między innymi z Nawałką czy Joachimem Low'em, oraz pojedynczych wypowiedzi.W książce znajdują się statystyki Euro 2008, 2012, spotkań towarzyskich oraz eliminacji Euro 2016, które są bardzo rozbudowane obrazując tabele, wyniki, grupy. Ponadto znajdują się także "Euro od Francji do Francji" z ilością państw biorących udział i wynikach finałów.Nie można nie wspomnieć o licznych zdjęć, ciekawych ujęć, które czynią książkę jeszcze ciekawszą. Zdjęcia są na prawdę pierwszej klasy, a tekst pisany przez autora nie jest nudny, jest pisany z emocjami, na co wskazuje duża liczba wykrzykników.Album zdecydowanie godny polecenia każdemu kibicowi Biało - Czerwonych. Warto raz jeszcze prześledzić fantastyczne eliminacje naszej kadry.

Przeczytaj całą opinię
2016-02-10
źródło: http://www.empik.com/p1117974435,ksiazka-p

Bardzo fajny album dla kibica reprezentacji. Niezłe zdjęcia z kluczowych momentów eliminacji do EURO'16. Oby po francuskim turnieju były liczne powody do wydania podobnego albumu z samych mistrzostw ;)

Przeczytaj całą opinię
2016-05-05
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888

Bój o Euro

W grudniu swoja premierę miała niezwykła książka. „Bój o Euro 2016”, której autorem jest Roman Kołtoń a fotografem Łukasz Grochala, jest to nie tylko wartościową lektura, lecz również niepowtarzalną pamiątka.Książa jest kawałkiem historii ukazanym w estetyczny i piękny sposób. Piłka nożna to nasz sport narodowy i kiedy przychodzi czas, kiedy reprezentacja rusza do boju, miliony Polaków zasiada przed telewizorami, by oglądać ich starania. Bywały chwile lepsze i gorsze, lecz ostatecznie udało się wywalczyć eliminację do Euro 2016. Czyn trudny do osiągnięcia i takie wydarzenie należy upamiętnić. Pan Roman Kołtoń w zwięzły i nieskomplikowany sposób opisał poczynania naszej reprezentacji i uwiecznił ich dokonania.Album opowiada o sukcesie, zresztą niepowtarzalnym, Adama Nawałki oraz samych piłkarzach. Lewandowski, Milik czy chociażby Glik, to nazwiska znane, lecz w tej książce poznałam ich lepiej. Nie tylko oni przyłożyli się do awansu zespołu, więc cieszy fakt, że o pozostałych sportowcach można się wiele dowiedzieć. Autor w szczegółach opowiada o najważniejszych momentach, lecz również można się dopatrzyć emocji, które towarzyszyły owym wydarzeniom. Wydanie naprawdę robi wrażenie. Duży format oraz twarda oprawa przykuwają wzrok. Książa ma tak naprawdę dwie okładki, pod miękką skrywa się, według mnie, ta piękniejsza i ucieszy wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego. Zdjęcia, których autorem jest Pan Łukasz mnie zachwyciły. Można do nich wracać i przypominać sobie najważniejsze chwilę. „Bój o Euro 2016” zaciekawi nie tylko laika sportowego, ale w stu procentach usatysfakcjonuję największego entuzjastę piłki nożnej. Idealna na prezent, który zachwyca i cieszy oko.Polecam 5+/6

Przeczytaj całą opinię
2016-01-10
źródło: http://www.empik.com/p1117974435,ksiazka-p

Polski bój o Euro 2016 Znamy już grypy Euro 2016, ale zanim je wylosowano, trwały eliminacje. Eliminacje, które reprezentacja Polski przeszła w wielkim stylu, czego mało kto by się spodziewał. Nasza kadra awansowała z drugiego miejsca, stając się najbardziej bramkostrzelną reprezentacją eliminacji! Również stosunek bramek plasuje nas na drugim miejscu. Drogę do Mistrzostw Europy we Francji obrazuje książka "Bój o Euro 2016" Romana Kołtonia. Książka została wydana przez wydawnictwo Zysk i S-ka. Gdy zamawiam książki, tak jak mało kto patrzę na jej rozmiar. Po otrzymaniu paczki bardzo się zdziwiłem, ponieważ książka ma rozmiary aż 28.5 x 37.5 cm i waży ponad 2.5 kg. W związku z tym nie zawsze wygodnie się ją czyta, a o wzięciu do pociągu na podróż chyba nie ma mowy. Jest to "album, w którym znajdziecie wszystkich, którzy przyczynili się do awansu, w drużynie i wokół niej". Przeczytacie o historiach wielu piłkarzy, selekcjonerów, wielu ciekawostkach. Przeczytacie wywiady między innymi z Nawałką czy Joachimem Low'em, oraz pojedynczych wypowiedzi. W książce znajdują się statystyki Euro 2008, 2012, spotkań towarzyskich oraz eliminacji Euro 2016, które są bardzo rozbudowane obrazując tabele, wyniki, grupy. Ponadto znajdują się także "Euro od Francji do Francji" z ilością państw biorących udział i wynikach finałów. Nie można nie wspomnieć o licznych zdjęć, ciekawych ujęć, które czynią książkę jeszcze ciekawszą. Zdjęcia są na prawdę pierwszej klasy, a tekst pisany przez autora nie jest nudny, jest pisany z emocjami, na co wskazuje duża liczba wykrzykników. Album zdecydowanie godny polecenia każdemu kibicowi Biało - Czerwonych. Warto raz jeszcze prześledzić fantastyczne eliminacje naszej kadry.

Przeczytaj całą opinię
2016-02-10
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888

W grudniu swoja premierę miała niezwykła książka. „Bój o Euro 2016”, której autorem jest Roman Kołtoń a fotografem Łukasz Grochala, jest to nie tylko wartościową lektura, lecz również niepowtarzalną pamiątka. Książa jest kawałkiem historii ukazanym w estetyczny i piękny sposób. Piłka nożna to nasz sport narodowy i kiedy przychodzi czas, kiedy reprezentacja rusza do boju, miliony Polaków zasiada przed telewizorami, by oglądać ich starania. Bywały chwile lepsze i gorsze, lecz ostatecznie udało się wywalczyć eliminację do Euro 2016. Czyn trudny do osiągnięcia i takie wydarzenie należy upamiętnić. Pan Roman Kołtoń w zwięzły i nieskomplikowany sposób opisał poczynania naszej reprezentacji i uwiecznił ich dokonania. Album opowiada o sukcesie, zresztą niepowtarzalnym, Adama Nawałki oraz samych piłkarzach. Lewandowski, Milik czy chociażby Glik, to nazwiska znane, lecz w tej książce poznałam ich lepiej. Nie tylko oni przyłożyli się do awansu zespołu, więc cieszy fakt, że o pozostałych sportowcach można się wiele dowiedzieć. Autor w szczegółach opowiada o najważniejszych momentach, lecz również można się dopatrzyć emocji, które towarzyszyły owym wydarzeniom. Wydanie naprawdę robi wrażenie. Duży format oraz twarda oprawa przykuwają wzrok. Książa ma tak naprawdę dwie okładki, pod miękką skrywa się, według mnie, ta piękniejsza i ucieszy wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego. Zdjęcia, których autorem jest Pan Łukasz mnie zachwyciły. Można do nich wracać i przypominać sobie najważniejsze chwilę. „Bój o Euro 2016” zaciekawi nie tylko laika sportowego, ale w stu procentach usatysfakcjonuję największego entuzjastę piłki nożnej. Idealna na prezent, który zachwyca i cieszy oko. Polecam 5+/6

Przeczytaj całą opinię
2016-01-10
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888

Genialna pozycja. Dla każdego fana piłki nożnej pozycja obowiązkowa. Serdecznie polecam.

Przeczytaj całą opinię
2015-12-28
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888

Pal sześć Kołtonia - 10/10 jest za te wspaniałe chwile, jakie zapewniła mi reprezentacja Polski w eliminacjach Euro 2016. Choć przyznać trzeba, że Kołtoń pisze z żarem, entuzjazmem, dokładnie i z detalami, o każdym meczu, każdym kluczowym zawodniku, nie unikając nawet cięższych i bardziej kontrowersyjnych tematów (najmroczniejszy fragment to "ciemna strona Lewego" - przedruk artykułu Marcina Feddka z czasów kadry Fornalika). No i genialne zdjęcia !

Przeczytaj całą opinię
2015-12-22
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289888