Chłopak z innej bajki

Wydanie
Feeria, .
Liczba stron
352
Wymiary
20,4 × 14,3 cm
Oprawa
Miękka
ISBN
9788372296528
Język
polski
Tłumaczenie
Irzykowski Jarosław
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Caymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym do jej mamy nieco dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje się w sarkastycznym podejściu do życia, szczególnie wobec bogaczy. Lata obserwacji zamożnych ludzi zza lady i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, że nie można im ufać, a do tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, że cały świat powinien leżeć u ich stóp. Gdy do sklepu trafia Xander, wysoki, przystojny i na swój sposób uroczy, ale najwyraźniej obrzydliwie bogaty, od razu widać, że jest z totalnie innej bajki. Caymen co prawda znajduje z nim wspólny język, ale jest przekonana, że jego zainteresowanie nie potrwa długo. Gdy Xandrowi niemal udaje się ją do siebie przekonać, dziewczyna odkrywa, że pieniądze grają w ich związku o wiele większą rolę, niż sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą się przeszkody... czy ostatecznie trafią razem do tej samej bajki?

Opinie czytelników

(3.66)
899 ocen, w tym
7 opinii
5
1
4
4
3
2
2
0
1
0
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Sarkastyczna główna bohaterka i przeuroczy główny bohater, czyli Caymen i Xander, co ich łączy? (Oprócz miłości, oczywiście, ale to ciut później....) -Niewiedza co dalej robić w życiu - i tego właśnie obydwoje próbują się dowiedzieć. Warto przeczytać, żeby dowiedzieć się czy i jak im się to uda. Mega urocza książka, rozbrajające dialogi, zabawne sytuację, jednym słowem niesamowita lekka lektura na odprężenie. Pani West nie zawodzi ;-) Polecam.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-20
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

Caymen Meyers to dziewczyna mieszkająca z mamą nad sklepem z porcelanowymi lalkami z niecodziennym sarkazmem. Trzyma się z dala od bogatych ludzi, a tą niechęć zaszczepiła w niej jej mama. Xander - młody, przystojny i bogaty chłopak, który przychodzi do sklepu z lalkami kupić prezent dla babci, która je uwielbia. W taki sposób poznaje Caymen. Czy Xanderowi uda się przebić przez mury Caymen i jej niechęć do bogatych ludzi? Urocza i zabawna z nich dwójka, a do tego to otoczenie lalek, przyjaciele i ich wypady karier :D. Xander jest totalnie uroczy w swoich podchodach do Caymen. Caymen z jej sarkazmem potrafi naprawdę rozbawić. Xander przy Caymen może być sobą i poznaje uroki i cienie życia całkowicie odmiennego od jego. Spędziłam przy tej książce bardzo przyjemny czas, podobała mi się, uważam, że jest totalnie urocza dzięki bohaterom.

Przeczytaj całą opinię
2016-08-04
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

Przujemna książka, dość polubiłam główną parę i chętnie przeczytam inne książki tej autorki. Polecam

Przeczytaj całą opinię
2016-05-25
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

Taka wysoka ocena za oryginalne poczucie humoru Caymen ;) Jej pełnego zabójczego sarkazmu komentarze były rozbrajające, polubiłam ją już od jej pierwszej rozmowy z Xanderem.

Przeczytaj całą opinię
2016-03-21
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

urocza ta historia. trochę kopciuszek. myślę, że autorka ma taki styl pisania. książki są lekkie, a bohaterowie oryginalni. w tej książce szczególna jest bohaterka, niesamowite poczucie humoru i ten sarkazm, ar.

Przeczytaj całą opinię
2016-02-04
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

Sięgnęłam po "The Distance between us" od razu po "The fill in boyfriend" - nie mogłam się powstrzymać. Zaczynam się zakochiwać w sposobie, w jaki Kasie West opowiada historie. Ma niezwykły talent, lekkie pióro i zatrzęsienie pomysłów, co tworzy w tym momencie niesamowity mix. The distance between us spodobał mi się chyba nawet bardziej niż poprzednia historia. Cayman - główna bohaterka - po prostu rządzi! Tarzałam się ze śmiechu podczas czytania, a to była głównie jej zasługa. Zabawna i sarkastyczna protagonistka to jedna z mocnych stron tej książki, podobnie jak uroczy i sympatyczny Xander. Czuję, jak zakochuję się w powieściach tej pisarki. <3

Przeczytaj całą opinię
2015-12-23
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574

Podobała mi się. Może nie aż tak jak poprzednia książka tej autorki On the Fence ale w miarę. Na początku było bardzo raczej przygnębiająco. Atmosfera sklepu z lalkami z porcelany bardzo ciekawa ale też dość upiorna. Dwie główne bohaterki, mama i córka są w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Troszkę nie rozumiałam dlaczego dziadkowkie nie pojawili się wcześniej w życiu Caymen. Świetne opisy sytuacji jak zawsze u tej autorki. W tej historii dobrze pokazuje jak ktoś biedny może czuć się przy ludziach którzy zawsze mieli pieniądze. Polecam.

Przeczytaj całą opinię
2015-02-26
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574