Dotyk nieba

Wydanie
WAM, Kraków, .
Liczba stron
340
Wymiary
13,5 × 21,0 cm
Oprawa
Miękka
ISBN
9788327710000
Waga
0,41 kg
Język
polski
Tłumaczenie
Zaremba-Skulimowska Malwina
więcej detali

Kategorie

Opis książki

- Emo, podaj mi rękę. Ema usłyszała te słowa w Wigilię 2011 roku, gdy od kilku godzin leżała na ziemi i bezskutecznie wołała o pomoc. Chwilę później poczuła, że jej choroba ustępuje... Po raz pierwszy od 18 lat Ema McKinley mogła stanąć o własnych siłach. Ten wypadek mógł zdarzyć się każdemu. Z dnia na dzień z energicznej, szczęśliwej kobiety Ema stała się osobą całkowicie zależną od innych - przykutą do wózka inwalidzkiego, praktycznie sparaliżowaną, niewyobrażalnie cierpiącą. Spotykały ją kolejne życiowe ciosy - rozwód z mężem, kłopoty finansowe… Nigdy jednak nie zwątpiła, że jej cierpienie ma głęboki sens. Nie wierzyła lekarzom, którzy nie dawali jej żadnych szans na wyzdrowienie. Jej wielka wiara i całkowite oddanie Bogu, godne biblijnego Hioba, stały się inspiracją dla bliźnich. Ten cud wstrząsnął środowiskiem medycznym w Stanach Zjednoczonych. Nie ma sytuacji beznadziejnych. Wszystko jest w rękach Boga.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Historia Emy wydawała mi się momentami nieprawdopodobna. Zdumiewało mnie, że w najtrudniejszych momentach nie traciła wiary i nadziei. Ciągle ufała Bogu. Ema nauczyła mnie prawdziwej modlitwy, pokazała jak każdy powinien się modlić na co dzień. Niesamowita kobieta, niesamowite wydarzenia. Polecam tę książkę każdemu :)

Przeczytaj całą opinię
2016-01-30
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251610

warto!

Poruszajaca bo prawdziwa.Przywraca nadzieje-przypomina się historia człowieka,ktory szedł z Jezusem plaza ,w pewnym momencie odwraca się i pyta z wyrzutem-Dlaczego w najtrudniejszych chwilach widze tylko jeden slad stop,czemu mnie zostawiles?Nie zostawiłem,wtedy niosłem cie na swoich ramionach brzmiała odp.Polecam!

Przeczytaj całą opinię
2015-04-16
źródło: http://www.empik.com/p1106496898,ksiazka-p

Książka trafiła w moje ręce tak naprawdę przez pośpiech a nie fascynację historią. Spodziewałam się czegoś innego, a dopiero w domu doczytałam o czym opowiada. Nie potrafię odrzucić książki jeśli już zaczęłam ją czytać i zawsze staram się doprowadzić do końca jej czytanie (taka moja wizja szacunku dla książek). Tak było i w tym przypadku. Nie ukrywam, że czytało mi się ciężko, omijałam akapity modlitw i cytatów z Biblii. Nie ukrywam jednak, że pod pewnym względem zrobiła na mnie wrażenie. Bo przecież to jest na faktach, żadna fikcja czy bajka. Więc jak to jest możliwe? Nie jestem chrześcijanką na wysokich obrotach, nie wierzę w instytucję kościoła a raczej w to Coś bliżej nie nazwane. Historia bohaterki, zasiała jednak we mnie ziarno niepewności. W 100% nie polecam, ale czasem warto sięgnąć po taką lekturę.

Przeczytaj całą opinię
2015-11-18
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251610

Opowieść o chorej na odruchową dystrofię współczulną (RSD) kobiecie, która dostąpiła cudu uzdrowienia. Po prawie 20 latach okropnych cierpień została uzdrowiona. Załączone zdjęcia i przede wszystkim dokumentacja medyczna nie pozostawiają złudzeń-ta historia jest prawdziwa. Książka przywracająca siłę i wzmacniająca wiarę w Boga.

Przeczytaj całą opinię
2015-11-18
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251610

az trudno uwierzyć,ze prawdziwa ale wlasnie pokazuje,ze trzeba wierzyc,ze Ktos opiekuje się nami nawet gdy tracimy nadzieje a może wlasnie wtedy najbardziej przypomina się historia człowieka,ktory szedł z Jezusem po plazy i w pewnej chwili zapytal czemu w najtrudniejszych chwilach widze tylko jeden slad stop czemu mnie zostawiles? Nie zostawiłem po prostu niosłem cie na swoich ramionach

Przeczytaj całą opinię
2015-04-10
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251610