Falcon

Na ścieżce kłamstw. Strony czarno-białe

Wydanie
Ridero IT Solutions, Warszawa, .
Liczba stron
305
Wymiary
148,0 × 210,0 cm
Oprawa
miękka
ISBN
9788381047159
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Kiedy całe życie nagle się zmienia, a wszystko, co do tej pory znaliśmy okazuje się być wielkim kłamstwem. Byli niczym maszyny, marionetki spełniające rozkazy. Pozbawieni przeszłości. Bez rodzin, bez przyjaciół, bez tożsamości. Zabrano im wolną wole, zakazano podejmowania własnych decyzji. Nie pozostawiono nawet imion, w zamian poczęstowano cyframi. Ich oczy były puste, a spojrzenia zimne jak lód. Bezwzględni, brutalni, nielitościwi. Wolni od wyrzutów sumienia, obdarci z emocji i uczuć.

Opinie czytelników

(3.9)
19 oceny, w tym
2 opinie
5
0
4
2
3
0
2
0
1
0
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Jesteście fanami Jennifer L. Armentrout? To powinniście sięgnąć po tę książkę! Rodzima autorka daje radę! Niesamowicie wciągająca fabuła nie da Wam odłożyć książki, aż do ostatniej strony. Świetnie skonstruowane dialogi, raz rozbawią do łez, a raz ścisną za serce, natomiast końcówka książki zwali Was z nóg i od razu będziecie chciali sięgnąć po kolejną część ! Jak najbardziej polecam!

Przeczytaj całą opinię
2017-05-02
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4558046

Wszystko otoczone jest niezwykłą tajemniczością, autorka bardzo realnie opisuje przeżycia głównych bohaterów. Przenosimy się do świata przemocy, bólu, utraty najbliższych osób oraz przede wszystkim ciągłej walki, która jest tylko początkiem katastrofy... czy może jednak nie? Zobaczycie sami :p Jednak, aby coś osiągnąć, nie wolno się poddawać. Ta książka jest tego przykładem. Świetne kreowanie świata, naturalne dialogi, które bardzo przyjemnie się czyta. Jak dla mnie godna polecenia książka. Dla każdego, kto uwielbia starcie rzeczywistości z nutką magii.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-29
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4558046