I wciąż ją kocham

Wydanie
Albatros, Warszawa, .
Liczba stron
416
Wymiary
14,5 × 20,5 cm
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788379855483
Waga
0,52 kg
Język
polski
Tłumaczenie
Piotrowska-Zychowicz Elżbieta
więcej detali

Kategorie

Opis książki

John Tyree dokonuje wyboru - nie widząc szans na zdobycie wyższego wykształcenia, po ukończeniu szkoły średniej zaciąga się do armii. Przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności siebie, której dotąd mu brakowało. W czasie przepustki spotyka Savannah – dziewczynę swoich marzeń. Młodszą o dwa lata studentkę pedagogiki, wolontariuszkę, która z grupą przyjaciół, w ramach akcji dobroczynnej, buduje domu dla ubogich. Na przekór wszelkich okolicznościom, pomiędzy obojgiem rozkwita miłość. Savannah przyrzeka czekać na ukochanego, dopóki nie minie okres jego służby...

Opinie czytelników

(3.83)
10089 ocen, w tym
754 opinii
5
365
4
246
3
105
2
32
1
6
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Meeega słaba, przesłanie może i fajne ale sama treść... Aż mi wstyd, że mam ją na własność... może chce ktoś kupić? :)

Przeczytaj całą opinię
2017-04-19
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298321

Niesamowicie porywająca historia

Krótki opis:John Tyree, chłopak z trudną przeszłością, przyjeżdża na przepustce do swojego ojca. Nie potrafi się z nim dogadać. Odkąd pokłócił się z tatą wszystko się zmieniło. Teraz nie potrafili znaleźć wspólnego tematu do rozmowy. Pewnego dnia na plaży spotyka Savannah, której przypadkowo torebka wpadła do wody. Bohater szybko odnajduje zgubę i zyskuje tym sposobem sympatię nowo poznanej dziewczyny. Przy okazji oprócz Savannahy poznaje swojego przyszłego przyjaciela. Za sprawą dziewczyny zmienia się nastawienie chłopaka do ojca. To ona odkrywa przyczynę jego dziwnego zachowania wobec syna. Minęły już 2 tygodnie. John musi powrócić do wojska. Czy wakacyjna miłość przetrwa?Moja opinia:To już moje drugie spotkanie z genialnym pisarzem romantycznych i jakże wzruszających powieści. Tę książkę pochłonęłam tak samo szybko jak Pamięnik. Obie przypadły mi do gustu. Na długo po przeczytaniu, myślałam nad tym, co spotkało Johna i Savannah. Idealna historia o poświęceniu, przyjaźni i miłości. Na dodatek bardzo klimatyczna, gdyż akcja dzieje się w wakacje. Polecam serdecznie wszystkim! Recenzja pochodzi z mojego bloga: blogksiazkoholiczki.blogspot.com :)

Przeczytaj całą opinię
2016-07-29
źródło: http://www.empik.com/p1105740349,ksiazka-p

Bardzo romantyczna książka i pełna wzruszeń. Autor pięknie opowiada o miłości, poświęceniu i poczuciu obowiązku. Można uwierzyć, że miłość faktycznie może trwać aż po grób :)

Przeczytaj całą opinię
2017-04-02
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298321

Zapraszam na bloga ;)

https://timeofbook.blogspot.com/2016/06/26-i-wciaz-ja-kocham.html

Przeczytaj całą opinię
2016-07-01
źródło: http://www.empik.com/p1105740349,ksiazka-p

Przyjemna, ciekawa pozycja. idealna na nudne wieczory. Intrygujące zakończenie które dość rzadko się zdarza. Ile możemy poświęcić dla miłości, ile możemy dla niej znieść. Jaką moc w sobie ma to uczucie. Jaką magie dzięki której każdy dzień staje się piękniejszy. Opowieść o jednej duszy w dwóch ciałach, spotykają się przypadkiem i wszystko się zmienia, już nic nie będzie takie jak przedtem.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-02
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298321

Fantastyczna !

Kolejna niesamowita, piękna, fantastyczna i interesująca powięść N.Sparksa! Gorąco polecam. Godna uwagi.

Przeczytaj całą opinię
2016-05-29
źródło: http://www.empik.com/p1105740349,ksiazka-p

"Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz." Jedna z lepszych, a może nawet najlepsza książka Nicholasa Sparksa, który niemal zawsze balansuje na granicy romantyzmu i kiczu, często jednak więcej jest tego drugiego. "I wciąż ją kocham" jest to powieść idealnie wyważona. Jest wzruszająca lecz nie banalna. Głęboka ale nie przytłaczająca. Dawno nie czytałam tak dobrego i wielowątkowego romansu bo obok miłości Johna i Savannah, w tej książce można znaleźć także problem wojny i autyzmu. Uważam też, że Sparks wybrał właściwe i najlepsze zakończenie dla tej historii. To właśnie ono sprawia, że ta książka jest tak dobra i jest perełką w jego literackim dorobku. Bardzo, bardzo polecam.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-28
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298321

Próba czasu

Gdybym miała w kilku słowach opisać swoje wrażenia po przeczytaniu tej książki, powiedziałabym, że poznałam romantyczną historię miłości dwojga ludzi: ona - młoda studentka z pasją pomagająca ludziom potrzebującym domu, on przystojny, wysportowany żołnierz, który odwiedza ojca podczas krótkiego urlopu, spotykają się w słoneczny, wakacyjny dzień i to spotkanie wpływa na całe ich późniejsze życie...Historia ciepła, wzruszająca, poruszająca tematy pierwszej miłości, bliskości, ale również straty, choroby i śmierci. I choć sama opowieść jest ciekawa, to sposób, w jaki została napisana jakoś mnie nie zachwycił. Nicholas Sparks nie przyciągnął mojej uwagi.

Przeczytaj całą opinię
2016-04-03
źródło: http://www.empik.com/p1105740349,ksiazka-p

Czasem ciężko coś ocenić i człowiek się waha. Bo raz plusy przeważają nad minusami, a za drugim razem jest zupełnie odwrotnie. Tak też było w moim przypadku z "I wciąż ją kocham" która została przeczytana zaraz po rozstaniu co potęgowało uczucie tego, że w centrum akcji znajduje się ja, a moja historia wcale tak bardzo nie różni się od tej przedstawionej na kartach powieści. Mimo iż czytam tylko lektury szkolne, książka była dla mnie w dwóch miejscach, aż za bardzo przewidywalna. To nie kryminał, by odgadywać co się za chwilę stanie. Paradoksalnie nie zalałam się łzami podczas czytania książki, niemniej pojawiła się jakaś mokra strużka na moim policzku związana z relacją ojciec-John. Lekturę czyta się niezwykle szybko i lekko, wszystko opisane na tyle szczegółowo by móc wyobrazić sobie sytuację ale i na tyle wymijająco by nie zanudzić się przy tym na śmierć. Jak na romansidło jest jednak godna uwagi.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-10
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298321

książka

Kolejna powieść Nicholasa Sparks na której się wzruszyłam :) polecam każdą jego książkę.

Przeczytaj całą opinię
2015-12-01
źródło: http://www.empik.com/p1084788189,ksiazka-p
z 76