Irena Jarocka

Tam, gdzie serce, tam mój dom

Wydanie
Petrus, Kraków, .
Liczba stron
192
Wymiary
13,5 × 20,0 cm
Oprawa
Twarda
ISBN
9788377203576
Waga
0,41 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Irena Jarocka. Piękna kobieta o niezapomnianym głosie. Jedna z prawdziwych ikon polskiej piosenki. Charyzmatyczna, wrażliwa, przebojowa. Klasa. Interesowała ją piosenka liryczna, melodyjna, z dobrym sensownym tekstem i jednocześnie – nowocześnie zaaranżowana. Wrażliwa. Urzekała urodą, urokiem osobistym i naturalnością oraz znakomitym warsztatem. Była profesjonalistką.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Książkę otrzymałam przez pomyłkę. Osoba przygotowująca do wysłania moje zamówienie, zamiast książkę o Irenie Adamowicz zapakowała o Irenie Jarockiej. No cóż, zdarza się – mawiają. Skoro ją otrzymałam, to i przeczytałam. Wg mnie ta lektura, to takie kompendium wiedzy o tym, jak napisać książkę, szczególnie w przypadku, gdy się chce napisać o kimś, kogo się nie zna, nawet ze słyszenia! A robi się to tak: 1. Należy nawiązać kontakt z osobami, które znają/znały bohaterkę/bohatera danej książki i spisać ich wspomnienia. Im więcej tych osób-wspomnień, tym lepiej – to daje jakieś 3/4 książki. 2. Dołączyć zdjęcia do książki. Fotografie bohatera książki, jak najwięcej zdjęć. Nawet te najgorszej jakości, na których niewiele widać. Zawsze można to wytłumaczyć, jak zresztą uczyniła to autorka tej książki: „chcąc zachować autentyczność publikacji nie odważyłam się „poprawić” ich cyfrowo”. 3. Na koniec - liczne wywiady z samą bohaterką zaczerpnięte z różnych czasopism. Voila, książka gotowa!

Przeczytaj całą opinię
2016-12-30
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4158181

Irena Jarocka Tam gdzie serce tam mój dom

Wspaniała książka ,W bardzo konkretny sposób odzwierciedla postać P.Ireny Jarockiej poprzez wspomnienia najbliższych Jej osób .Powinno być więcej takich publikacji upamiętniających Sławną Artystkę która odeszła przedwcześnie.Książkę otrzymałam w prezencie i jest to dla mnie wielki zaszczyt posiadać ją w swoich zbiorach.

Przeczytaj całą opinię
2016-01-13
źródło: http://www.empik.com/p1119062901,ksiazka-p

Irena Jarocka: Tam gdzie serce tam mój dom

Książka przybliża osobę artystki, i stanowi jedną z niewielu pozycji na temat p. Ireny Jarockiej, tak uzdolnionej piosenkarki, która odeszła przedwcześnie. Podoba mi się.

Przeczytaj całą opinię
2016-01-12
źródło: http://www.empik.com/p1119062901,ksiazka-p

Irena Jarocka Tam gdzie serce tam mój dom

Pozycja bardzo potrzebna. W ciekawy sposób przybliża wizerunek Ireny Jarockiej poprzez wspomnienia najbliższych Irenie Jarockiej. Ja osobiście kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Przeczytaj całą opinię
2016-01-11
źródło: http://www.empik.com/p1119062901,ksiazka-p