Język arabski dla początkujących + CD

Wydanie
Wiedza Powszechna, Warszawa, .
Liczba stron
372
Wymiary
16,5 × 23,5 cm
Oprawa
Miękka
ISBN
9788363556372
Waga
0,61 kg
Język
polski, arabski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Język arabski dla początkujących to pierwszy i jedyny na polskim rynku podręcznik służący do nauki języka arabskiego bez pomocy nauczyciela. Dr Anna Nawolska – uznana tłumaczka literatury arabskiej i założycielka Pracowni Języka i Kultury Arabskiej w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych Uniwersytetu Wrocławskiego – zastosowała specjalną metodę, dzięki której samodzielne opanowanie podstaw pisowni, gramatyki i słownictwa arabskiego staje się proste i przyjemne. Język arabski dla początkujących to ponad 280 stron ćwiczeń pisowni i wymowy (32 lekcje), podstaw gramatyki arabskiej (44 lekcje) i lektury tekstów oraz praktyczny słowniczek. Do książki załączono płytę CD z nagraniem wymowy arabskiej i polskimi tłumaczeniami wyrazów.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Świetna książka

Niesamowita książka, która pozwala na nauczenie się od zupełnych podstaw języka arabskiego. Nawet dla tych "zielonych". :)

Przeczytaj całą opinię
2015-09-10
źródło: http://www.empik.com/p1097604407,ksiazka-p

Polecam!

Chyba najlepsza pozycja na rynku do nauki arabskiego. Ewidentnie napisana pod polskiego ucznia, wszystko klarownie i jasno wytłumaczone; do tego płyta z oryginalnymi (?) arabskimi lektorami.

Przeczytaj całą opinię
2015-02-11
źródło: http://www.empik.com/p1097604407,ksiazka-p

Arabski da się lubić!

Salam! Książka opisywana jako jedyny podręcznik, który bez pomocy nauczyciela pozwoli opanować niezwykle trudny język arabski. Rzeczywiście! Tak genialnego opracowanej gramatyki i krok po kroku nauki języka jeszcze nie widziałem! Jasno i precyzyjnie opisany proces pisania i czytania, płyta z dołączoną wymową sprawią, że w krótkim czasie kupując wielbłąda, zakładając kefiję i ruszając w stronę Sahary, nikt nie odróżni nas od rodowitego Egipcjanina :)أوصي! أفضل كتاب في العالم!

Przeczytaj całą opinię
2015-01-20
źródło: http://www.empik.com/p1097604407,ksiazka-p