Miks ciszków, syczków, szumków

Wydanie
Harmonia, Gdańsk, .
Liczba stron
40
Wymiary
20,5 × 29,5 cm
Cykl
SZKOŁA POPRAWNEJ WYMOWY
Oprawa
Miękka
ISBN
9788371345401
Waga
0,16 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które z sukcesem zakończyły pierwszy etap pracy korekcyjnej i są gotowe utrwalić wymowę głosek: ś, ź, ć, dź, s, z, c, dz, sz, ż, cz, dż oraz je różnicować. Właściwie dobrany zasób słów, zestawień, zadań, atrakcyjne ilustracje, zadania i opowiadania, zagadki i wierszyki stanowią bogaty materiał do ćwiczeń logopedycznych. Miks jest książką pomocniczą dla rodziców, logopedów, nauczycieli przedszkolnych i nauczania początkowego. Zawiera cenny materiał do ćwiczeń dykcyjnych, teatralnych i wokalnych. Opracowanie zostało docenione przez grono fachowców jakim jest POLSKI ZWIĄZEK LOGOPEDÓW, który udzielił swojej rekomendacji.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Lubię na niej pracować.

Książka bardzo przydatna w pracy logopedycznej z dziećmi. Dzieci to lubią!

Przeczytaj całą opinię
2016-05-17
źródło: http://www.empik.com/p1061978817,ksiazka-p

Ciekawa

Miks cwiczen dla Malucha. Kolorowe i atrakcyjne dla tej grupy wiekowej. Mila niespodzianka to dyplom dolaczony do ksiazeczki.

Przeczytaj całą opinię
2015-02-10
źródło: http://www.empik.com/p1061978817,ksiazka-p

Miks ciszków, syczkó....

Super wierszyki wpadają w ucho moja córka 4 lata chętnie powtarza zdania a dodatkowe zadania pomagają utrwalić słowa, fajna zabawa polecam

Przeczytaj całą opinię
2015-02-03
źródło: http://www.empik.com/p1061978817,ksiazka-p

Miks ciszków, syczków, szumków

Książeczka ta jest bardzo wesoła i kolorowa, zadania są zróżnicowane i na pewno nie znudzą się one szybko dziecku. Jednak ja odrobinę pośpieszyłam się z wyborem tej książeczki. Dowiedziałam się, że jest ona przeznaczona dla dzieci, które już nieco potrafią wymowę tych wszystkich głosek, a ta pozycja jest po prostu przeznaczona, aby dziecko dobrze utrwaliło sobie to czego się dotychczas nauczyło. Zaczynając naukę tych głosek, tak jak w przypadku mojego Nikusia, powinnam sięgnąć najpierw po poprzednie części z serii "Szkoła poprawnej wymowy". Istnieją książeczki takie jak "Syczki", "Szumki", "Ciszki" czyli wszystko to co tutaj rozłożone jest jeszcze na części i to właśnie one służą do nauki poprawnej wymowy. Tak jak wspominałam ta część to raczej utrwalenie tego co można nauczyć się z poprzednich części. Oczywiście ja i tak wykorzystuję ten miks do ćwiczeń z Małym. Nikodem z przyjemnością rozwiązuje co poniektóre z tych zadań, jednak wielu nie potrafi jeszcze zrozumieć.

Przeczytaj całą opinię
2013-01-29
źródło: http://www.empik.com/p1061978817,ksiazka-p