Nie mów nikomu

Wydanie
Albatros, Warszawa, .
Wymiary
14,0 × 19,0 cm
Typ publikacji
Płyta CD
Nośnik główny
CD-MP3
Ilość nośników
1
Oprawa
Kartonowa
ISBN
9788378854135
Waga
0,08 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Od śmierci Elizabeth z rąk seryjnego zabójcy minęło osiem lat, ale młody lekarz David Beck nie potrafi o niej zapomnieć. Niespodziewanie pocztą elektroniczną otrzymuje niezbity dowód, że jego żona nadal żyje. Jak to możliwe, skoro jej ciało zostało zidentyfikowane ponad wszelką wątpliwość? Beck ignoruje ostrzeżenie "nie mów nikomu" i próbuje dotrzeć do sedna mrocznej tajemnicy, której ślady wiodą w przeszłość. Czyta Jan Peszek

Opinie czytelników

(3.75)
12547 ocen, w tym
646 opinii
5
217
4
308
3
96
2
21
1
4
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Ta książka to arcydzieło! Od pierwszych słów zakochałam się w wyjątkowym stylu autora. Wszystko ci przeżywa Beck jest tak nieprawdopodobne, a jednak w to wierzę. Dawid Beck to doktor, który nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią żony, choć minęło już osiem lat. Wciąż za nią tęskni, bo kochał (gwoli ścisłości, nadal kocha, pomimo iż zdaje sobie sprawę z tego co się stało) ją ponad wszystko. Jego życie (spokojnego lekarza pracującego na Brooklinie) wywraca się do gry nogami, kiedy dostaje tajemniczego maila. Opisy (np. kiedy Beck postanawia zanurkować w śmietniku ;P) są takie realne, że podczas czytania czułam wszystkie te obrzydliwości na swoim ciele i autentycznie chciało mi się wymiotować.

Przeczytaj całą opinię
2017-05-01
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/269547

SUPER

NA COBENA ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ. I TAK BYŁO I TYM RAZEM. TEN KSIĄŻKI PO PROSTU NIE MOŻNA NIE PRZECZYTAĆ. OD TEJ KSIĄŻKI NIE MOŻNA SIĘ ODERWAĆ. TRZYMA W NAPIĘCIU, A JEJ FINAŁ TO MAJSERSZTYK.

Przeczytaj całą opinię
2017-01-08
źródło: http://www.empik.com/p1112621307,ksiazka-p

Uwaga, spoiler! [pokaż]

Mam pewien problem z tą książką, gdyż z jednej strony świetnie mi się ją czytało i w trakcie byłem zachwycony. Niestety na końcu miałem pewien niesmak. Jako, że całej akcji przyglądamy się raczej z perspektywy Davida, to bardzo utożsamiłem się z bohaterem, tak jakby wszystko przydarzyło się mi. I kiedy na końcu dowiadujemy się o czymś, o czym David wie od początku to poczułem się oszukany. Wszystkie moje odczucia i stawianie się w jego sytuacji zdały mi się od razu fałszywe, bo nie wiedziałem tego co on... Wtedy też wydał mi się jednak trochę głupi, że wcześniej nie domyślał się co się stało...

Przeczytaj całą opinię
2017-04-27
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/269547

słabiej niż zwykle

Porządny i solidny kryminał obfitujący w fałszywe tropy, które zmylą nawet największego fana kryminalnych zagadek.Jednakże fabuła nie do końca mnie przekonała i mimo iż lubię twórczość pana Cobena książkę czytało mi się dość opornie.

Przeczytaj całą opinię
2016-09-14
źródło: http://www.empik.com/p1112621307,ksiazka-p

Elektryzujący w czytaniu thriller. Coben bardzo zręcznie uprawia fach autora doskonałych czytadeł.Bardzo dobrze czasem łyknąć taką wciągającą, pełną zaskoczeń i wyposażoną w wartką akcję powieść. Oczywiście nie mogę pominąć faktu, że tworzenie takich książek to bardziej rzemiosło niż sztuka,jednakże trzeba tez pamiętać, że to co się łatwo czyta niekoniecznie łatwo się pisze. Z tego ostatniego powodu cenię dobrze napisaną literaturę stricte rozrywkową, której ta powieść jest bardzo udanym przykładem.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-26
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/269547

super

Kolejna książka Cobena, nie zawiodłam się. Polecam.

Przeczytaj całą opinię
2016-07-19
źródło: http://www.empik.com/p1112621307,ksiazka-p

Mam wrażenie, że kiedyś już czytałem kryminał tego autora i wydawał mi się na siłę pokomplikowany. - Tym razem jednak podobało mi się! Niech ocena nie będzie myląca – stosuję pełną skalę i „szóstka” oznacza u mnie naprawdę solidną książkę! Historia spokojnego człowieka, którego życie najpierw ciężko doświadcza, a potem stawia przed niezrozumiałymi wyzwaniami... Akcja jest szybka. Największą siłą jest wiarygodne opisanie ludzkich charakterów, motywacji i reakcji. Większość postaci nie jest czarno-biała, to też bardzo sprzyja zanurzeniu się w świat pokazany przez autora. Poniekąd jest to zarazem wada – kiedy żonie głównego bohatera dzieje się krzywda, w pewnym momencie na tyle to do mnie przemówiło, że współczucie zaczęło przewyższać radość z czytania... A tyle już papierowych trupów się widziało... Starzeję się chyba. W każdym razie, brutalności tu nie na pewno brak – aczkolwiek autor nie należy do tych, którzy lubują się w sadystycznie szczegółowych opisach. Wady? W pewnym momencie wiele wątków stało się przewidywalnych. Ale może mówię tak z perspektywy raczej doświadczonego czytelnika kryminałów... Mimo wszystko, czytamy książkę przyjemnie, ze względu na wspomniane, wiarygodne charaktery... Zakończenie może nazbyt „hollywoodzkie”. Jednak ta książka zachęciła mnie do dalszego czytania tego autora.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-25
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/269547

świetna

to już moja kolejna przygoda z cobenem wszystkie niesamowicie wciągają i nie można się od nich oderwac

Przeczytaj całą opinię
2016-06-19
źródło: http://www.empik.com/p1112621307,ksiazka-p

Ja takich książek nie czytam, ale stwierdziłam, że kiedyś musi być ten pierwszy raz i zaczęłam swoją przygodę z thrillerem od Harlana Cobena. I, według mnie, to był najlepszy wybór. Książka rozwija się powoli, ale te wszystkie zagadki, pytania bez odpowiedzi i tajemnice nie pozwalają się oderwać. Główny bohater jest bardzo mądrym człowiekiem i chwała mu za to, wiele innych postaci w książkach mogłoby mu pozazdrościć tej cechy. Ogólnie bohaterowie wykreowani przez Harlana Cobena mają te "coś". Każdy jest inny a przy tym realistyczny, niektórzy potrafią pokazać pazura. Szanuję za silne kobitki, bo to one dodają pikanterii całej historii. A zakończenie... Nie spodziewałam się czegoś takiego. Tak więc mój początek z gatunkiem, którego wcześniej nie czytałam, uważam za udany.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-23
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/269547

Coben...

superksiazka, wspaniała realizacja zamówienia w empik-u :)

Przeczytaj całą opinię
2016-01-12
źródło: http://www.empik.com/p1112621307,ksiazka-p
z 65