Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być

Wydanie
Insignis Media, Kraków, .
Liczba stron
128
Wymiary
12,0 × 18,0 cm
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788363944186
Waga
0,18 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Nieważne, jak dobry jesteś… to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości – to kieszonkowa biblia dla ludzi utalentowanych, a przy tym nieśmiałych. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe. Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja, Paul Arden dzieli się swoimi spostrzeżeniami na rozmaite tematy: poczynając od zalet bycia wyrzuconym z pracy aż po powody, dla których często lepiej jest się mylić, niż mieć rację. Nieważne, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, prezesem firmy, czy może pracujesz na własny rachunek – ta książka jest nieocenioną pomocą dla każdego, kto pragnie odnieść sukces.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Ta mała pozycja ma jasny cel - motywować, inspirować I nieco couchować. Potrzebujesz czegoś co Cię zainspiruje do zmian? Dostaniesz jasny przekaz: możesz, stać cię na to, nie poddawaj się, nie jesteś gorszy, nie rób wymówek tylko bierz się do roboty. (Wywieś sobie na ścianie to co na Ciebie dziala). Nie rozumiem krytyk, że brak w tej książeczce treści. Oczywiście, że brak- to nie jest poradnik, nie ma tam akapitów, opisów, wstępów i study cases. Te cytaty to esencja - ma inspirować, nie tłumaczyć. Ona ma skłonić Cię do zastanowienia się nad sobą, to zbior tzw. promptów do pracy nad sobą. Ty zadaj sobie pytanie - co ja robię, czemu, czy ja znam swoje cele, czy ta rada wogóle mnie dotyczy, co o niej sądzę, czy stać mnie by podjąć ryzyko, co mogę zmienić u siebie, czy ja tego potrzebuje? Sam się zastanów. Możnaby oczywiście powiedzieć, że to zbiór cytatów przygotowany w ciekawy typograficznie sposób. Można też powiedzieć, że to te kilka zdań, których potrzebujesz usłyszeć we właściwym momencie swojego życia, aby coś zmienić I których nie ma Ci kto powiedzieć. Czy to trafi, czy nie, zależy od twojej sytuacji życiowej, od doświadczenia i czy jakakolwiek inspiracja, jest Ci aktualnie potrzebna. Minimalizm tej książeczki to wg mnie zaleta, pozwala się skupić na esencji przekazu.Przestrzeń do przemyśleń jest. A jeśli nie potrzebujesz inspiracji do zastanawiania sie nad sobą, jeśli wszystko w twoim życiu zawodowym Ci odpowiada to daj sobie spokój, albo sięgaj po poradniki, które prowadzą cię krok po kroku. Podsumowując, ciekawe, osobiście wolę pierwszą część. Warto sobie zajrzeć, jeśli potrzebujesz wyjść out of the box ze swoim problemem.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-08
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200842

Nie ważne co napiszę, ważne co przeczytasz

Jest to druga książka Paula Ardena, którą miałem okazję przeczytać. O ile "cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie" wg mnie bardziej jest skierowana dla szerokiego grona odbiorców, o tyle powyższa pozycja trafia szczególnie do osób związanych z promocją i marketingiem. Niemniej jednak każdy będzie w stanie sporo z niej wynieść. Lubisz myśleć nieszablonowo lub chcesz zacząć? Szukasz inspiracji i niecodziennych rozwiązań? Ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie!A jeśli jeszcze zajmujesz się reklamą, to wejdziesz na jeszcze wyższy poziom.Obie książki Paula otwierają umysł na zupełne inne myślenie i postrzeganie świata.

Przeczytaj całą opinię
2015-12-09
źródło: http://www.empik.com/p1080764862,ksiazka-p

Co prawda bardzo krótka ta książka, jednakże zawartość atrakcyjna. Polecam ludziom, gdzie nie ma dużo czasu a potrzeba - zastrzyku energii i kreatywności.

Przeczytaj całą opinię
2016-04-21
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200842

Daje kopa do działania!

Na początku podeszłam sceptycznie do tej książki, ze względu na temat biznesu tutaj poruszany, ale szybko zmieniłam zdanie. Zawarte cytaty dają dużo do myślenia w kwestiach światopoglądu i pewności siebie . Gorąco polecam!

Przeczytaj całą opinię
2015-10-04
źródło: http://www.empik.com/p1080764862,ksiazka-p

Przedstawiany jako "zwięzły poradnik" .... no właśnie zwięzły czyli pełen banałów.

Przeczytaj całą opinię
2016-04-03
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200842

Nieważne jak dobry jesteś,ważne, jak dobry chcesz być

Po przeczytaniu książki stwierdzam, że autor rzeczywiście jest mistrzem reklamy. Sprzedać zbiór haseł za taką cenę - gratulacje ;). Ale książki nie polecam, zdecydowanie nie jest warta tej ceny, spodziewałam się czegoś więcej.

Przeczytaj całą opinię
2015-07-21
źródło: http://www.empik.com/p1080764862,ksiazka-p

Nic odkrywczego niestety

Przeczytaj całą opinię
2016-03-19
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200842

Nieważne jak dobry jesteś,ważne, jak dobry chcesz być.

No nie spodziewałam się czegoś więcej.Minimum treści , właściwie nie wiem za co zapłaciłam.

Przeczytaj całą opinię
2014-11-15
źródło: http://www.empik.com/p1080764862,ksiazka-p

motywujaca, poczatek jest do wolniejszego przeczytania, z pomysleniem na kazdej stronie, na koniec jednak za duzo nawiazan branzowych do biznesu reklamy co mi wcale juz nie pasowalo. ale ogolnie ksiazka warta do powertowania

Przeczytaj całą opinię
2015-09-08
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200842

Ekspert empiku poleca

Czujesz się niespełniony? Czujesz, że życie nie jest tak wspaniałe, jak być powinno? Jakkolwiek się czujesz, powinieneś sięgnąć po tę książkę i zdać sobie sprawę, że życie jest wspaniałym darem. Ten światowy bestseller to cudowna kolekcja pomysłów, sugestii i praktycznych rad od człowieka odpowiedzialnego za kampanie reklamowe w Wielkiej Brytanii. Jego poradnik inspiruje czytelnika do wzięcia losu we własne ręce. Autor prowokuje do przemyśleń, a dodatkowo przekazuje wiele cennych rad dotyczących kariery zawodowej. Pozornie malutka, ale niezwykła książka może odmienić Twoje życie!Ewelina Kocik, empik Świdnica

Przeczytaj całą opinię
2014-02-18
źródło: http://www.empik.com/p1080764862,ksiazka-p
z 2