Potęga podświadomości

Wydanie
Świat Książki, Warszawa, .
Liczba stron
286
Wymiary
11,0 × 17,5 cm
Oprawa
Miękka
ISBN
9788380313941
Waga
0,18 kg
Język
polski
Tłumaczenie
Westwalewicz-Mogilska Ewa
więcej detali

Wszystkie wydania w oprawie miękkiej (3)

  Tytuł Wydanie Stron Cena
Potęga podświadomości wydanie nowe uzupełnione
2018, Świat Książki
336
Potęga podświadomości
2016, Świat Książki
286
Potęga podświadomości
2015, Świat Książki
286

Pokaż też wydania niedostępne (3)

Kategorie

Opis książki

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora. Rewolucyjne techniki doktora Murphy’ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów. Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Książka, jak sam tytuł wskazuje, o tym, że dzięki podświadomości i odpowiedniemu myśleniu możemy osiągnąć właściwie wszystko. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek rozeznanie "w temacie", to raczej nic nowego się z tej książki nie dowie. Dla osób, które nie wiedzą kompletnie nic, a je to interesuje, może o być niezły początek. Ode mnie plus za krótkie rozdziały - szybko się czytało :)

Przeczytaj całą opinię
2017-04-25
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152938

cudowna ksiażka.

bardzo pomocna, polecam z całego serca!

Przeczytaj całą opinię
2017-02-28
źródło: http://www.empik.com/p1137071125,ksiazka-p

Książka, która jest kanwą do innych. Warta przeczytania, otwiera oczy na właśnie tę potęgę podświadomości.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-22
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152938

Najlepsza książka!

Książka, dzięki której zobrazowanie świta myśli zostaje wyjaśnione w świetny sposób.

Przeczytaj całą opinię
2017-01-29
źródło: http://www.empik.com/p1113074579,ksiazka-p

Moim zdaniem każdy powinien zagłębić się w techniki zawarte w tej książce. Język przyzwoity, treść dobitna. Zmienia perspektywę postrzegania świata. Może być pomocna w róznego rodzaju momentach kryzysowych.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-18
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152938

Potęga podświadomości

gorąco polecam dla tych, którzy szukają samego siebie, zagubionych chcących nabrać pewności i wiary w siebie

Przeczytaj całą opinię
2016-11-11
źródło: http://www.empik.com/p1082328752,ksiazka-p

Żeby nie być hipokrytą, czasem sięga się do szamba, aby przekonać się ze to co zawsze nazywaliśmy fekaliami, jest nimi w istocie. Cieszę się przynajmniej ze kupiłem najtańsze wydanie za 9.99zł, podczas gdy ludzie są w stanie wydać na to ponad 30zł. Tak czy owak, jeśli potraktujemy tego typu książki poważnie, mogą być one dla naszego życia bardziej szkodliwe niż utrata kończyn (nie, nie ma w tym stwierdzeniu przesady). Myślenie życzeniowe, przemiana wizerunku Boga na jakąś wróżkę której wola w praktyce zależy od naszej, interpretacja Biblii naciągana jak doszukiwanie się sensu życia w kałuży. To wszystko tutaj znajdziecie (choć mam nadzieję że nie, bo piszę tą recenzję abyście tego jednak nie robili). Prawdziwie, najgorszy sort książek nie wart złamanego grosza. Ale. Ale nie jest to "dzieło" o wartości jedynie ujemnej. Znaleźć możemy tu jeszcze parę anegdotek, czy skrawkom wiedzy mogących pobudzić zainteresowanie człowieka który szuka czegoś głębszego, co wychodzi na plus. Ale nie zapominajmy że z raka, AIDS, eboli itd. również można coś dobrego wyciągnąć. Na usta cisną mi się słowa świętego Augustyna: "Cierpienie więc czasem można pochwalać, nigdy jednak nie można go kochać". A tym właśnie byłoby zagłębianie się w tym bagnie. Omijajcie literaturę New Age i wszelkie powiązane ściekami chłamy szerokim krokiem. Piszę to zwłaszcza do młodych, którzy wchodzą do księgarni, a następnie dają się uwieść tabliczce z napisem "rozwój osobisty". Czy zawsze jest tam tylko zło? Nie wiem. Ale z mojego doświadczenia wiem że bardzo łatwo wpaść w szpony naciągaczy, którzy tylko czekają na naiwniaków wierzących że mogą wyhodować gruszki na wierzbie. Stanowczo odradzam czytanie tej obrazy ludzkiej inteligencji, chyba że w tych samych celach co ja, gdyż spośród wielu książek-wirusów, ta nie powoduje żadnego trwałego uszczerbku na umyśle czy duszy.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-10
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152938

Potęga Podświadomości

SUPER, to jest coś niesamowietego co jest w tej ksiązce, czyta ją się tak naprawdę jednym tchem, jak się zacznie nie można skończyć, a jak się kończy to chcę się jeszcze więcej . Super pozycja dla każdego kto chce więcej wiedzieć. Beata

Przeczytaj całą opinię
2016-10-24
źródło: http://www.empik.com/p1082328752,ksiazka-p

Jak w przypadku wszystkich książek tego typu, moje nastawienie było dość otwarte. Pozycja ta nie była zła, momentami nawet interesująca, jednak nie mogłam zignorować momentów, w których autor przytaczał pojedyncze cytaty z Pisma Świętego i pisał, że powinny być one interpretowane w "ten sposób". Nie drażniło mnie to ze względów religijnych, tylko po prostu nie lubię, kiedy ktoś z góry narzuca mi jakąś interpretację ;P. Myślę, że lektura ta może być dobrą inspiracją, jeśli takowej się szuka, jednak w moim przypadku żadnych cudów nie zdziałała. Ale zobaczymy, gdyż podświadomość jest dla mnie tematem aktualnym i interesującym. Mój regał z książkami patsy-books.blogspot.com

Przeczytaj całą opinię
2017-04-09
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/152938

potęga podświadomości

Książka rewelacyjna, książkę można traktować jak przewodnik po życiu, pomoże każdemu nie wierzącemu we własne siły ;)

Przeczytaj całą opinię
2016-10-07
źródło: http://www.empik.com/p1082328752,ksiazka-p
z 29