FREAKI DLA FREAKÓW-CZYTELNIKÓW (PRZECZYTAJ.PL)

 

Jesteśmy grupą freaków książkowych ze Szczecina, dla których czytanie to za mało – chcemy, by książki znalazły się w możliwie wielu miejscach i stały się tak powszechne, jak smartfony. W końcu czytanie jest od nich lepsze.

 

Kochamy książki i… kochamy wszystkich, którzy je kochają! Dlatego naszym flagowym produktem jest Planner czytelnika. To nowość na rynku, a zarazem odpowiedź na potrzeby wszystkich książkoholików.

 

Mamy wiele marzeń, a wszystkie z nich krążą wokół literatury. Pragniemy się nimi z Wami dzielić! 12 lat pracy w rodzimej lokalnej drukarni, znanej i docenianej na rynku międzynarodowym, zaowocowało powstaniem naszej firmy. Doskonale znamy się na poligrafii i bezpośrednio czuwamy nad produkcją artykułów papierniczych. Dzięki temu oferujemy produkty najlepszej jakości. Tak, to brzmi sztampowo, ale… wiemy, co robimy. Chcemy dzielić się tą wiedzą, dając Wam to, co najlepsze. Dotknijcie tylko okładek naszych plannerów z laminatem soft touch, a będziecie wiedzieć o co chodzi. :)

 

Jesteśmy freakami, a nie poetami. Od górnolotnych myśli wolimy luz. Nie każdy musi lubić Norwida – niech każdy czyta to, co go kręci! Gwarantujemy, że my sami dopiero się rozkręcamy. Zamiast tworzyć pompatyczne treści, wolimy puścić do Was oczko. ;) Nasze plannery, zakładki, skarpetki, kubki i pozostałe produkty powstają z myślą o zapalonych czytelnikach – by mogli wyrazić siebie… a nawet odnaleźć się w tłumie.

 

Jeśli czytanie też Was jara, wpadajcie często na naszą stronę przeczytaj.pl oraz na insta i TikToka (@przeczytajpl), żeby sprawdzić, co freakowego dla Was jeszcze szykujemy…